Co očekávat?

NAŠE ZÁRUKY

KVALITNÍ MATERIÁL

Máme bohaté zkušenosti s různými přírodními i umělými materiály a můžeme Vám tak doporučit ty nejkvalitnější a ideální pro Váš domov, kancelář nebo komerční prostory.

DODRŽENÍ TERMÍNU

Bereme si jen tolik zakázek, kolik jsme opravdu schopni splnit. Víme tak, že se můžeme plně věnovat každé jedné zakázce a můžeme zaručit, že Vaši zakázku stihneme včas. 

CENA

Někoho může zaskočit cena za nábytek z masivu a jiní budou podezřívat nízkou cenu kuchyňské linky z dřevotřísky. Proto se na ceně vždy domluvíme dopředu, ať Vás nic nepřekvapí.

Spokojenost

Ze zkušenosti můžeme říct, že jsme si téměř jisti, že s našimi výrobky budete spokojeni. Nábytek, schody, kuchyňskou linku či dveře uděláme podle Vašich představ.

CO NABÍZÍME?

NAŠE SLUŽBY

 • 1.SLUŽBA

  TRUHLÁŘSTVÍ

  Pro naši výrobu máme nové prostory v bývalém zemědělském areálu v Luženičkách o rozloze 1.200 m2., kde se pod jednou střechou nachází sklad, strojovna, rukodílna a lakovna. Zkušení řemeslníci jsou připraveni vám splnit jakékoliv přání v oboru truhlářském.

 • 2.SLUŽBA

  KUCHYNĚ

  Moderní kuchyně
  Moderní kuchyně vyrábíme z moderních materiálů, jako je lamino s ABS hranami. Používáme klasická i designová profilová dvířka v matu i vysokém lesku a celou řadu typů hliníkových profilů. 

  Stylové kuchyně z masivu
  Stylové kuchyně z masivu vyrábíme přesně na míru - jak prostoru, tak i vkusu zákazníka, v různých variacích a provedeních. 

 • 3.SLUŽBA

  SCHODY

  Schody dodáváme samonosné rovné, s podestou, čtvrt točené, dvakrát točené, nebo jen obložení stávajícího schodiště.

 • 4.SLUŽBA

  DVEŘE

  Vyrábíme dle standardních rozměrů, ale i atypické včetně obložek a to stylové profilové nebo moderní s jemnou lištou. Vysoká kvalita zpracování masivního materiálu zaručí, že naše dveře se stanou ozdobou vašeho bytu, rodinného domu, ale i restaurace či hotelu.

  Vchodové dveře - masiv
  Interiérové - masiv
  Typizované dveře - foliové 

 • 5.SLUŽBA

  VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

  Vestavěné skříně vyrábíme a montujeme přesně do jakéhokoliv prostoru, všech atypickýh tvarů a rozměrů. S důrazem na maximální využití prostoru a funkčnost veškerého vybavení.

UKÁZKA PRÁCE

FOTOGRAFIE

 • Dveře
 • Kuchyně
 • Schody
 • Truhlářství
 • Vestavěné skříně

ČLÁNKY

NÁŠ BLOG

Článek 1

Článek 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean sed elit tortor. Quisque bibendum

Číst více

Článek 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean sed elit tortor. Quisque bibendum

Číst více
Článek 2
Článek 3

Článek 3

Tvar, struktura plochy střechy a její barevnost tvoří komplexní

Číst více
Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací