Co očekávat?

NAŠE ZÁRUKY

KVALITNÍ MATERIÁL

Máme bohaté zkušenosti s různými přírodními i umělými materiály a můžeme Vám tak doporučit ty nejkvalitnější a ideální pro Váš domov, kancelář nebo komerční prostory.

DODRŽENÍ TERMÍNU

Bereme si jen tolik zakázek, kolik jsme opravdu schopni splnit. Víme tak, že se můžeme plně věnovat každé jedné zakázce a můžeme zaručit, že Vaši zakázku stihneme včas. 

CENA

Někoho může zaskočit cena za nábytek z masivu a jiní budou podezřívat nízkou cenu kuchyňské linky z dřevotřísky. Proto se na ceně vždy domluvíme dopředu, ať Vás nic nepřekvapí.

Spokojenost

Ze zkušenosti můžeme říct, že jsme si téměř jisti, že s našimi výrobky budete spokojeni. Nábytek, schody, kuchyňskou linku či dveře uděláme podle Vašich představ.

CO NABÍZÍME?

NAŠE SLUŽBY

  • 1.SLUŽBA

    TRUHLÁŘSTVÍ

    Pro naši výrobu máme nové prostory v bývalém zemědělském areálu v Luženičkách o rozloze 1.200 m2., kde se pod jednou střechou nachází sklad, strojovna, rukodílna a lakovna. Zkušení řemeslníci jsou připraveni vám splnit jakékoliv přání v oboru truhlářském.

  • 2.SLUŽBA

    KUCHYNĚ

    Moderní kuchyně
    Moderní kuchyně vyrábíme z moderních materiálů, jako je lamino s ABS hranami. Používáme klasická i designová profilová dvířka v matu i vysokém lesku a celou řadu typů hliníkových profilů. 

    Stylové kuchyně z masivu
    Stylové kuchyně z masivu vyrábíme přesně na míru - jak prostoru, tak i vkusu zákazníka, v různých variacích a provedeních. 

  • 3.SLUŽBA

    SCHODY

    Schody dodáváme samonosné rovné, s podestou, čtvrt točené, dvakrát točené, nebo jen obložení stávajícího schodiště.

  • 4.SLUŽBA

    DVEŘE

    Vyrábíme dle standardních rozměrů, ale i atypické včetně obložek a to stylové profilové nebo moderní s jemnou lištou. Vysoká kvalita zpracování masivního materiálu zaručí, že naše dveře se stanou ozdobou vašeho bytu, rodinného domu, ale i restaurace či hotelu.

    Vchodové dveře - masiv
    Interiérové - masiv
    Typizované dveře - foliové 

  • 5.SLUŽBA

    VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

    Vestavěné skříně vyrábíme a montujeme přesně do jakéhokoliv prostoru, všech atypickýh tvarů a rozměrů. S důrazem na maximální využití prostoru a funkčnost veškerého vybavení.

UKÁZKA PRÁCE

FOTOGRAFIE

  • Dveře
  • Kuchyně
  • Schody
  • Truhlářství
  • Vestavěné skříně

ČLÁNKY

NÁŠ BLOG

Článek 1

Článek 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean sed elit tortor. Quisque bibendum

Číst více

Článek 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean sed elit tortor. Quisque bibendum

Číst více
Článek 2
Článek 3

Článek 3

Tvar, struktura plochy střechy a její barevnost tvoří komplexní

Číst více
Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací